Ofirmie

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „ Faktor” istnieje na rynku już od 1992r. Pracujemy dla małych, jak i dużych firm oraz obiektów szkolnych i użytkowych.  Dzięki niezwykle szerokiej ofercie mebli biurowych, mieszkaniowych, szaf wnękowych oraz foteli i krzeseł możemy dostosować się do potrzeb  każdego. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i produktów.


Z tego względu współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami mebli i  krzeseł. Pozwala nam to zapewnić Klientom najkorzystniejsze na rynku ceny. Poza samym wykonawstwem zawsze doradzamy i szukamy najlepszych rozwiązań. Wykonujemy wizualizacje oraz aranżacje pomieszczeń. Zapewniamy szybki dostawy do 5 dni roboczych oraz szybko i sprawnie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny firmy Nowy Styl. Poza oferta katalogową realizujemy zamówienia nietypowe zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Zapewniamy transport i montaż polegający na dostosowaniu się do dyspozycyjności klienta, podanych terminów, sprawnym i profesjonalnym montażu uwzględniając aspekty estetyki i kultury pracy. Na wszystkie meble mamy 2-letni okres gwarancyjny.

 


Dzięki potencjałowi firmy, fachowości obsługi, kompleksowości oferty i  jakości naszych mebli udaje nam się spełnić wysokie wymagania wielu poważnych kontrahentów. Dotychczasowa dobra opinia o naszej firmie jest wynikiem dużego zaangażowania całego zespołu pracowników oraz wysokiej kultury organizacyjnej, motywuje też do dalszego systematycznego rozwoju.


Serdeczne pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy z nasza firmą.